Замовлення товару

Введіть дані в поля і наш менеджер Вам зателефонує!

Компактний  та безшумний міні-кондиціонер. Має легку вагу та габарити всього 17х17х17 см, має в арсеналі 3 швидкісних режими. Просто заповніть його водою і підключіть! Якщо резервуар з водою буде повний, то міні-кондиціонер зможе забезпечувати вас прохолодою протягом 8 годин. Тільки вода і підключення до джерела живлення - ось все що вам потрібно для поліпшення мікроклімату приміщення. Наявність USB-порту, окрім звичайного підключення, дозволяє не залежати від розеток і підключати його до інших пристроїв, наприклад до ноутбука

Технологія гідроохлажденія цього приладу використовує особливий повітряний фільтр-випарник, що охолоджує гаряче повітря і перетворює його в прохолодне і освіжаючє. Arctic Cooler Rovus підвищує вологість в приміщенні, а також очищає повітря, надаючи позитивний ефект на здоров'я. Не містить фреони, які використовуються в класичних кондиціонерах - ніяк не забруднює повітря


Характеристики:

  • Споживання електроенергії: 7,5 Вт
  • Клас енергоспоживання: A++
  • Розмір: 17х17х17 см
  • Підсвітка: вбудована
  • Функція нічника: є
  • Підключення: розетка, USB-порт
  • Дизайн: hi-tech

Переносний міні-кондиціонер Arctic Cooler Rovus

  • Модель: Arctic Cooler Rovus
  • Наявність: Є в наявності
  • 1249 грн.


Рекомендовані товари

Компактна камера Mini DX

Компактна камера Mini DX

Здатна вести безперервний запис відео протягом декількох годин зі звуком і зберігати результати на зовнішній носій. Може бути використана в якості відеокамери спостереження - незвичайний зовнішній виг..

799 грн.


Конвекторний обігрівач Rainberg

Конвекторний обігрівач Rainberg

Нагріває за рахунок обміну холодного повітря на гарячє. Дана модель не сушить і не спалює кисень. Сприяє ефективній циркуляції повітря й забезпечує досить швидкий обігрів приміщення. Отвори фронтально..

899 грн.


Конвекторний обігрівач Леміра

Конвекторний обігрівач Леміра

Терморегулятор, що вбудований в цей обігрівач, забезпечує економію електроенергії, він також містить функцію захисту від перегріву, тому не представляє небезпеки для дітей. Безшумний, можете сміливо з..

1069 грн.


Компресор Air DC 12V

Компресор Air DC 12V

Цей портативний і компактний компресор оснащений трьома насадками різної форми, які можна використовувати не тільки для шин авто, але також для велосипедних коліс, матраців, човнів, м'ячів. Пристрою н..

289 грн.


Кемпінговий Ліхтар-зарядка

Кемпінговий Ліхтар-зарядка

Ідеально підходить для виїздів на природу, оскільки крім основної функції ліхтаря, містить вбудований зарядний пристрій, сонячну панель, вбудований акумулятор, а також додатковий ліхтар. Додатковий лі..

479 грн.


Спальний мішок KingCamp Breeze

Спальний мішок KingCamp Breeze

Спальний мішок з міцного зовнішнього матеріалу (поліестер) з капюшоном для ночівлі в умовах природи. Гранична температура, яку він може витримати - 4 градуси морозу. Добротние якісне пошиття з утеплен..

1129 грн.


кондиціонери