Замовлення товару

Введіть дані в поля і наш менеджер Вам зателефонує!

  • Автосканер ELM327 Bluetooth

Автосканер для діагностики авто як за допомогою комп'ютера, так і більшості мобільних пристроїв - планшетів, смартфонів і т.д. Діагностичні адаптери OBD-2 на базі мікроконтролера ELM327 найостаннішої версії 1.5 добре показали себе за показниками якості та надійності. Завдяки цьому автосканеру, ви завжди будете знати, що з Вашою машиною не так і в якому вона стані. Отримуйте найточніші дані онлайн!

Програми для роботи з адаптером ELM327

Софт для роботи з адаптером ELM327 Bluetooth мають гарний функціонал, сучасний зовнішній вигляд і підтримку багатомовності. Ми радимо використовувати додаток Torque, який безкоштовно завантажується з Play Market або з Apple Store

Швидкість роботи ELM327 Bluetooth

Серед усіх OBDII-Автосканерів, ELM327 Bluetooth без сумніву є найшвидшим за частиною конекту з блоком управління авто. Якщо інші сканери можуть відмовитися працювати, ELM327 відмінно впорається зі своїми завданнями. Економте свій час і гроші на діагностику стану авто за допомогою Elm 327

Матеріал Пластик
Інтерфейси OBD-II
Колір Синій
Форма Прямокутна
Тип виробу Автосканер
Основний товар Автосканер ELM327
Упаковка Фірмова

Автосканер ELM327 Bluetooth

  • Модель: ELM327
  • Наявність: Є в наявності
  • 549 грн.


Рекомендовані товари

Органайзер багажника автомобіля

Органайзер багажника автомобіля

Органайзер для багажника розмірами в розгорнутому стані 37х60х32 см, а в половинчастому - 37х28х32 см, тобто може бути складений в половину розміру і використовуватися як більш компактний.Має тришаров..

1125 грн.


Автомагнітола Pioneer 4020D

Автомагнітола Pioneer 4020D

Автомагнітола Pioneer 4020DМагнітола з унікальним дизайном і повним функціоналом аудіоплеєра, радіоприймача та відеоплеєра. 4020D розважить вас в будь-який момент, будь то затяжне стояння в пробці або..

1249 грн.


Автомобільний сканер Ancel AD210

Автомобільний сканер Ancel AD210

Універсальний мультімарочний автосканер Ancel AD210 для діагностики, зчитування, скидання помилок і кодів несправностей (VIN, CIN, CVN) на всіх сумісних з OBD II автомобілях. Не вимагає акум..

1039 грн.


Метричний кутник з рівнем

Метричний кутник з рівнем

Столярний кутник розмічальнийМетричний кутник - один з різновидів лінійки, буде корисний столярам, ​​теслярам, слюсарям і монтажникам. В якості додаткової опції інструмент включає бульбашковий рівень ..

390 грн.


Автосканер Konnwei KW808

Автосканер Konnwei KW808

Cканер автомобільний Konnwei KW808 для моніторингу стану машини, а також для читання і видалення кодів помилок. Пристрій підтримує всі 9 режимів тестування OBD II в розширеному режимі на всіх транспор..

1265 грн.


сканер автомобільний