Замовлення товару

Введіть дані в поля і наш менеджер Вам зателефонує!

Міні LED проектор YG-300 - це недорогий переносний проектор, Який можна брати з собою куди завгодно, адже він поміститься навіть в кишеню! При яскравості 400-600 люмен можна проектувати контрастне і якісне зображення на стіну або стелю в дитячій кімнаті, будинку або в офісі. Розміри даного проектора дійсно дуже малі і він зможе працювати буквально з Вашої долоні. Однако, при таких незначних обсягах проектор YG-300 забезпечена всіма необхідними портами, за допомогою якого легко можна проектувати файли з USB флешок, карт-пам'яті, MicroSD

Купити міні проектор онлайн з доставкою ви можете в нашому магазині


Комплектація:

  • Міні проектор YG-300
  • Адаптер живлення
  • AV-кабель
  • Пульт дистанційного керування
  • Інструкція англійською мовою
  • Пакування

Міні-проектор YG-300

  • Модель: YG-300
  • Наявність: Є в наявності
  • 1999 грн.


Рекомендовані товари

Компактна камера Mini DX

Компактна камера Mini DX

Здатна вести безперервний запис відео протягом декількох годин зі звуком і зберігати результати на зовнішній носій. Може бути використана в якості відеокамери спостереження - незвичайний зовнішній виг..

799 грн.


Компресор Air DC 12V

Компресор Air DC 12V

Цей портативний і компактний компресор оснащений трьома насадками різної форми, які можна використовувати не тільки для шин авто, але також для велосипедних коліс, матраців, човнів, м'ячів. Пристрою н..

289 грн.


Екшн-камера SportCam FullHD

Екшн-камера SportCam FullHD

Екшн-камера SportCam FullHD з можливістю кріплення на штатив, велосипед, мотоцикл та іншу техніку. Купити екшн камеру в інтернет магазині ви можете у насКомплектація:Запасна кришка для боксуПерехідна ..

669 грн.


Монокуляр Panda

Монокуляр Panda

Компактний і потужний монокуляр Panda, відмінно підходить для спостереження на рибалці, на полюванні й на природі. Купити монокуляр в Україні з доставкою ви можете в нашому магазині Комплектація: ..

699 грн.


Мінікамера SQ11

Мінікамера SQ11

Основною перевагою камери SQ11 є компактний розмір 23х23х23 мм і досить тривалий (більш ніж 100 хв) час роботи від акумулятора ємністю 200 мАгМінікамери модельного ряду SQ продовжують удосконалюватися..

599 грн.


проектор