НБУ спростив валютні операції

 

Починаючи з 7 лютого цього року допускається купівля валют в мережі фізичними особами в еквіваленті до 150 000 грн / день. У новому законі є також ряд інших переваг
Що зміниться?

  • Дозволені відкриття рахунків за кордоном для юридичних осіб
  • Юридичним особам дозволено ввезення-вивезення готівкової іноземної валюти, а також банківських металів
  • До року збільшено (раніше 180 днів) крайній термін здійснення розрахунків за експортно-імпортними контрактами
  • Скасовано валютний нагляд на суму до 150 000 грн для експортно-імпортних операцій
  • Скасовано санкції у вигляді зупинення зовнішньоекономічної діяльності за порушення строків розрахунків
  • Скасовано індивідуальні ліцензії на валютні операції


Детальніше див. інфографіку від НБУ нижчеІнфографіка НБУ


  новинифінансивалютаНБУінвестиції

Рекомендовані товари

Парасолька зі зворотним складанням

Парасолька зі зворотним складанням

Парасолька зворотнього складання з ручкою «Hands-free», яка дозволяє нести парасольку і говорити по мобільному телефону! Головна особливість парасольки - це зворотній механізм, який робить розкриття парасольки максимально зручним. Завдяки цьому механізму після складання парасолька залишається сухою. Каркас парасольки зроблений за принципом «Antistorm», що дозволяє йому витримувати різноманітні природні і фізичні навантаження. Матеріал парасольки - водовідштовхувальнийДивитись відеооглядКупити зворотню парасольку ви можете в нашому магазиніХарактеристики:Відкриття: напівавтоматичнеМатеріал: епонж, металРучка «Hands-free»Подвійний куполРозмір: 81Х106 смВага: 520 г..

625 грн.

Універсальна кишенькова парасолька

Універсальна кишенькова парасолька

Компактна парасолька, в складеному стані довжина всього 18 см, легко поміститься навіть в невеличкій жіночій сумочці. Міні-зонт виконаний з міцного епонжа, не стирається, не рветься, затримує ультрафіолет. Каркас виготовлений з міцного металевого сплаву, досить міцний, щоб протистояти сильним поривам вітру.Ручка має спеціальне покриття, яке не містить латексу. Кожна парасолька має міцний нейлоновий чохол зі спеціальною петлею для транспортування, за допомогою якої ви можете прикріпити парасольку до рюкзака або до поясуКомплектація:ПарасолькаЧохол для парасолькиУпаковкаХарактеристики:Тканина: 190Т епонжМатеріал каркаса: металевий сплавКольори: чорнийМеханізм парасольки: механічнийПризначення: захист від дощу, захист від сонця (UV50 +)Розміри: в складеному вигляді: 18х5 см, розкритий: 54х92 смВага: 195 г..

639 грн.